Ksiega jest moderowana, wpisy ogolnie przyjete za obrazliwe i bezsensowne
nie beda w niej umieszczane.
Imie*
Tresc Wpisu*

*-wymagane pola

~Dorota 2017 Pazdziernika 18 13:37:07
    W przyszlym roku przypada 55 lecie szkoly i kolejne - lecia matur, absolwentów uczeszczających do Liceum a wczesniej Techniku. Jak do tej pory nikt nie zapraszal absolwentów, nie bylo zjazdów na których moglyby spotkac sie kolejne pokolenia. Troche szkoda, ze szkola o nas nie pamieta. Mysle, ze nauczyciele byli i obecni chetnie spotkaliby sie z bylymi absolwentami. Milo byloby zobaczyc szkolne korytarze po 20, 30, czy 40 latach.
~Absolwentka 2014 Czerwca 12 22:28:55
    Witam. Chcialam polecic absolwentom liceum mundurowego, którzy nie mają jeszcze skonkretyzowanych planów co do dalszej edukacji na uczelni wyzszej, kierunek bezpieczenstwo narodowe na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
Kierunek ten umozliwi Wam kontynuacje i poszerzenie wiedzy z zakresu bezpieczenstwa militarnego i bezpieczenstwa Polski na arenie miedzynarodowej. Przedmioty są bardzo ciekawe, a perspektywy pracy szeroko otwarte. Niestety, kiedy ja uczelszczalam do "ekonomika" takiego liceum jeszcze nie bylo, ale mimo to studia na kierunku bezpieczenstwo narodowe okazaly sie strzalem w dziesiątke. Serdecznie Wam polecam :)

~piotr 2014 Lutego 13 00:55:37
    Jak po studniowce. moim zdaniem wymietlismy pozostale szkoly co nie? ;-)
~Wiola 2014 Lutego 02 00:23:09
    Ze wzruszeniem obejrzalam zdjecia z obchodów 50-lecia szkoly, zaluje ze nie wiedzialam o uroczystosci. Sredecznie pozdrawiam bylą kadre, szczególnie panią Kraszewską - mialam zaszczyt byc jej wychowanką. Czas szkoly sredniej to niezwykly czas - przyjazni, poznawania swiata, ech.....szkoda pisac. Pozdrowienia dla absolwentów \\\'97roku.
~End?i 2014 Stycznia 24 13:26:48
    heej ((: chcialabym sie dowiedziec czy moglabym i?? do liceum profil mundurowy, od 2 klasy. Jezli tak, to jakie bym musiala spelnic kryteria itp? Z góry dziekuje ((:
~Maks 2013 Listopada 04 21:18:09
    Mam Takie Pytanie co do Wyboru tej Szkoly.Ide Na Profil Gastronomika Kucharz wraz z kolegą bede mogl chodzic z nim razem do klasy zlozymy w ten sam dzien Papiery o Przyjecie do Szkoly z Gory Dziekuje za Odpowiedz.
~Natalia 2013 Lipca 15 14:06:52
    Hejj :) kto sie dostal na pr mundurowy? Bym chciala sie zapoznac z klasa ; p
~tomasz 2013 Czerwca 21 22:16:14
    szkoda, ze 50 lecie szkoly odbywa sie w piątek. niestety wielu absolwientów pracuje...