Strona startowa Rekrutacja 2018Galeria zdjec DLA MATURZYSTOW ! Kontakt

OFERTA 2018

Ksiega jest moderowana, wpisy ogolnie przyjete za obrazliwe i bezsensowne
nie beda w niej umieszczane.
Imie*
Tresc Wpisu*

*-wymagane pola

~Gosia 2013 Stycznia 28 13:55:01
    Studniówka 2013 byla najlepsza ! Pozdrawiam wszystkich, którzy tam byli.
~Arek 2012 Siepnia 22 10:49:42
    Ja ukonczylem ekonomik w 2006 roku, od tamtego czasu bardzo wiele sie tam zmienilo, jezeli ktos wynajdzie kiedys maszyne do podrózy w czasie, pierwsza moja podróz bedzie wlasnie do tych lat, bylo super
~ewa 2012 Czerwca 29 00:17:06
    jestem absolwentką pierwszego rocznika konczącego technikum ekonomiczne r.1967

to byly fajne czasy
profesorowie wspaniali
wspominam z nutką sentymentu:-)

serdecznie pozdrawiam ewa

~Ankaa 2012 Maja 13 18:21:29
    uczeszczalam do ZS nr 2 i szkole generalnie wspominam dobrze, szkoda tylko ze w dzisiejszych czasach wyksztalcenie nie zapewnia znalezienia zatrudnienia...... :(
~Aneta 2012 Stycznia 20 20:10:11
    Internat to juz nie czynny wiec lipa .;/
~krzysztof 2011 Grudnia 08 17:36:37
    Mam pytanie..koncze w tym roku gimnazjum ,i jestem zainteresowany ta szkoaa,kierunek logistyka,spedycja..czy ktos moglby cos wiecej w tym temacie.Mieszkam w Lipnie ,a wiec niedaleko.
Jak wyglada rozklad zajec,ewentualnie jakis internat..
pozdrawiam.Krzysztof

~ma?gorzata 2011 Wrzesnia 22 12:40:46
    Witam!
Na stronie swojej dawnej szkoly weszlam przypadkowo, jest bardzo interesująca. Lata spedzone w tej szkole milo wspominam. Bardzo duzo sie tam zmienilo. Szkoda ze w zakladce absolwenci nie ma wczesniejszych roczników, którzy ukonczyli tą szkole. Ja ukonczylam w 1981roku.
W zakladce pamietamy odnalazlam nauczycieli, którzy mnie uczyli, którzy odeszli od nas do wiecznosci...
Mlodziezy uczącej sie w tej szkole, calej kadrze pedagogicznej zycze samych sukcesów, powodzenia.
Absolwentka.

~darek 2011 Siepnia 16 22:49:56
    W moim dowodzie osobistym jako miejsce urodzenia widnieje miasto Rypin.Chodz nigdy nie mieszkalem w Waszym miescie jakas sympatia do niego jest.Znam je bo czesto przejedzam tamtedy z racji obowiązków sluzbowych i widze jak sie zmienia na przestrzeni lat. Trzymam kciuki abyscie dostali namiastke tego co w wiekszych aglomeracjach jest dawno standartem mysle tu o basenie z prawdziwego zdarzenia.Martwi mnie jedynie wielu z Was bedzie musialo uciekac w poszukiwaniu lepszego zycia.W poszukiwaniu miejsca na ziemi Poraza mnie marazm panujacy w Rypinie zwiazany z brakiem pracy.To bolączka malych miast.Ale pamietajcie jedno -kiedys po latach milo bedziecie wspominac korzenie i wielu z was z nostaligią powracac bedzie na znajoma ulice i chetnie spotka sie ze znajomymi duszami.
~Justyna 2011 Czerwca 03 13:44:24
    Milo wspominam dni spedzone w Ekonomiku. Niestety nigdy juz nie wrócą:)
~TyburBukmacher 2011 Stycznia 24 21:21:13
    Trudnil sie tym fachem Wychowany wspólnie ze strachem To dla tego którego nazywam brachem To ja TyburBukmacher
~Ania 2011 Stycznia 22 22:58:59
    hej.. jestem absolwentką rocznik 97, co zrobic,?eby moja klasa tez znalazla sie w galerii absolwentów? P. S Jesli macie przyjemnosc uczyc sie literatury u Pani Profeser Marii Kraszewskiej to jestescie szczesciarzami:) Ode mnie dla Pani Profesor wielki szacunek! Ania Sz.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]