Facebook
Strona startowa Rekrutacja 2017Galeria zdjec DLA MATURZYSTOW ! Kontakt
        Ksiega Gosci
        Stolowka Szkolna
        Projekty Unijne
        Stypendysci
        Dodaj opinie o pracy szkoly
        Ankieta Absolwenta
        Testy Interaktywne
        Dla Maturzystow
        Budowa Basenu
        Rypinskie Centrum Sportu
        Portal edukacyjny


OFERTA 2017



Powiększ - kliknij !














Powiększ - kliknij !














Informacje dla maturzystow - kliknij !




Szkoła posiada pracownie komputerowe
oraz centra multimedialne pozyskane z programu PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ



PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ



KADRA PEDAGOGICZNA

nauczycielspecjalność
mgr Henryk Jan Kiełkowski-dyrektor szkoły, przedmioty informatyczne
mgr inż. Stefan Róg-wicedyrektor, przedmioty ekonomiczne
mgr Andrzej Rycharski-wicedyrektor, wychowanie fizyczne
mgr inż. Marian Żuchowski-kierownik ds praktyk uczniowskich, przedmioty zawodowe
mgr Wioletta Borczyńska-historia, nauczyciel bibliotekarz
mgr Ewa Boruszewska-język polski
mgr Ewa Chabowska-język polski
mgr Małgorzata Chmielewska-wychowanie-fizyczne/td>
mgr Justyna Cieciórska-przedmioty ekonomiczne, geografia
mgr Artur Delewski-przedmioty informatyczne
mgr Krystyna Dobrzeniecka-przedmioty ekonomiczne
mgr Katarzyna Gałkowska-język rosyjski
mgr Elżbieta Gawrońska-wychowanie fizyczne
mgr Jolanta Gawrych-Przysposobienie obronne
mgr Anna Głodowska-przedmioty ekonomiczne, matematyka
mgr Ewa Głowacka-język polski
mgr Katarzyna Golus-język polski, wiedza o kulturze
mgr Ewa Kapuścińska -język angielski
mgr Elżbieta Kiełkowska -nauczyciel bibliotekarz
mgr Elżbieta Kołacz-geografia
mgr Anna Kulikowska-język niemiecki, biologia
mgr Marian Kulikowski-przedmioty informatyczne
mgr Arkadiusz Maszkiewicz-przedmioty zawodowe
mgr Jarosław Nawatkowski-wychowanie fizyczne
mgr Ewa Orpiszewska-przedmioty ekonomiczne, matematyka
mgr Beata Osowska-przedmioty ogólne
mgr Andrzej Pacer-wychowanie fizyczne
mgr Barbara Pankowska-przedmioty ekonomiczne
mgr Małgorzata Podgórska-pedagog szkolny
mgr Katarzyna Rentflejsz-wychowanie fizyczne
mgr Beata Rychlik-matematyka
mgr Marcin Silkowski-przedmioty zawodowe
mgr Marta Sitkowska-przedmioty zawodowe
mgr Beata Stawska-fizyka
mgr inż. Karina Szatkowska-biologia
mgr Tomasz Szczęsny-wychowanie fizyczne
mgr Elżbieta Sztuczka-historia, wiedza o społeczeństwie
mgr Alina Szymańska-język rosyjski
mgr Katarzyna Szymańska-język rosyjski
mgr Agnieszka Tomaszewska-chemia
mgr Ewa Tyburska-przedmioty ekonomiczne
mgr Jerzy Ulewicz-religia
mgr Tomasz Urban-język niemiecki
mgr Wojciech Wielgus-prawo, wiedza o społeczeństwie
mgr Katarzyna Rybińska-język angielski
mgr Monika Zalaś-przedmioty ekonomiczne
mgr Anna Zaręba-język angielski
mgr Piotr Zaręba-język angielski
mgr Elwira Żuchowska-język polski
mgr Renata Żyra-język niemiecki




Zespół Szkół nr 2 im. Unii Europejskiej w Rypinie
ul. Dworcowa 11,
kontakt tel. (54) 280 3161





Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświatowe w Bydgosczy Centralna Komisja Edukacyjna Okręgowa Komisja Edukacyjna Centrum Edukacji Nauczycieli Centrum Doskonalenia i Edukacji

Zespół Szkół nr 2 im. Unii Europejskiej w Rypinie
ul. Dworcowa 11,
kontakt tel. (54) 280 3161